loader

İLETİŞİM : 444 0 556

KAYSERİ - HAVALİMANI KARŞISI ARAÇ KİRALAMA

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mimarisi, tarihi, doğası, ihtişamlı şehir merkezi manzarası ve en önemlisi Türkiye’nin önemli sanayi – ticaret merkezlerinden biri olmasıyla öne çıkan Kayseri, sürekli gelişiyor. Kayseri’nin ticari yönü öylesine zengin ki her geçen gün üretim kapasitesini artırıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Yıl boyunca pek çok fuar, seminer gerçekleşiyor, her yerden sektör isimleri şehre akın ediyor. Kayseri araç kiralama hizmetleri bu döngüde ulaşıma profesyonel destek veriyor. Kayseri ne kadar yoğun olursa olsun ulaşımda her zaman özel araç ihtiyacı bulunuyor. Şahsi aracınız yoksa Avec Rent a Car ile hemen orta – üst segment bir araç kiralayabilirsiniz. Kayseri araba kiralama hizmetlerimizde geniş bir filo ve cezbedici fiyatlar sizleri bekliyor.

car1

Volkswagen

Tarzınıza uygun otomatik veya düz vites Volkswagen’i rezerve edin.

Tüm Volkswagen Araçları Tüm araçları listele
car1

Audi

Audi kiralık araçların premium kiralama konforunu sonuna kadar yaşayın.

Tüm Audi Araçları Tüm araçları listele
car1

Skoda

Skoda’nın sedan, SUV veya hatchback modellerinden istediğinizi online kiralayın.

Tüm Skoda Araçları Tüm araçları listele
car1

SEAT

SEAT araç kiralama seçenekleri arasından tarzınıza en uygununu seçin.

Tüm SEAT Araçları Tüm araçları listele

Erciyes Dağı`nın İhtişamıyla Kayseri

Sultan Sazlığı Milli Parkı

Sultan Sazlığı Milli Parkı

Kayseri’nin doğal güzelliğini sonuna kadar hissedeceğiniz bir alan. Masmavi sular, sapsarı sazlıklar, ihtişamlı Erciyes Dağı manzarasıyla Sultan Sazlığı unutulmaz bir atmosfere ve dinginliğe sahip.

Kayseri Arkeoloji Müzesi

Kayseri Arkeoloji Müzesi

Kayseri’nin kültürel yönünü zenginleştiren arkeoloji müzesi, Tunç Çağı’ndan başlayarak her dönemden tarihi eserleri sergiliyor, tarihte kısa bir yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Kayseri Araç Kiralama

 

İç Anadolu Bölgesi’nin en büyük ve en gelişmiş şehirlerinden biri olan Kayseri, ihtişamlı Erciyes’in eteklerinde yayılarak yüzlerce yıldır varlığını koruyor. Kayseri, bölgenin ticaret ve sanayi merkezi olduğundan kiralık araç ihtiyacı yıl boyunca üst seviyededir. Sadece şehir halkı değil iş amacıyla farklı şehirlerden ve yurt dışından gelenler de Kayseri araç kiralama hizmetlerinden aktif yararlanıyor. Kayseri’nin merkezi canlı trafiğiyle günün her saatinde ulaşımın kesintisiz aktığını gösteriyor. Şehir insanı düğünlerde, davetlerde, gezilerde ya da iş gezilerinde Avec Rent a Car ile modern ulaşım çözümlerini tercih ediyor. Kayseri araç kiralama hizmetlerimiz, geniş araç filomuzla her talebe yanıt veriyor. Araç kiralamanın günümüz şartlarında daha ekonomik ve konforlu olduğunu bilen kullanıcılar, Avec Rent a Car’ın hızlı hizmetlerinden 7/24 yararlanıyor.

 

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama

 

Kayseri, ticaret ve sanayi merkezi olduğu için Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden iş insanı şehre akın ediyor. Kayseri Havaalanı araç kiralama hizmetleri bu anlamda çok hızlı çalışıyor, 7/24 havalimanı yolcularına eşlik ediyor. Havaalanından çıktıktan hemen sonra kapıda bekleyen bir aracın olması işleri kolaylaştırıyor. Avec Rent a Car, şehrin birçok noktasında olduğu gibi havaalanında da kiralık araç ofisiyle hizmet veriyor. Online rezervasyon, telefon – Whatsapp ile rezervasyon haricinde direkt havaalanı ofisimizden de aracınızı temin edebilirsiniz. Kayseri araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak çok hızlı ve ekonomik. Taksi yerine şahsi araç konforuyla şehirde güvenle gezinin, Avec Rent a Car’ın ekonomik fiyatlarından yıl boyunca yararlanın. Günlük, haftalık, aylık, yıllık ve kurumsal araba kiralama için Kayseri şubelerimiz size özel kampanyalar sunuyor, ulaşımınıza hız veriyor.

 

Uygun Fiyat Kayseri Araç Kiralama Seçenekleri

 

Kayseri ucuz araç kiralama firması arayanlar ekonomik fiyatlarla birlikte geniş araç filosu sunan Avec Rent Car’ı tercih ediyor. Firmamız, yılın her günü ulaşımın lüks yönünü en uygun fiyat yelpazesiyle sizlerle buluşturuyor. En uygun Kayseri araç kiralama fiyatları müşteri profilini genişletiyor, herkesin şahsi araç keyfinden yararlanmasını sağlıyor. Henüz araç probleminizi çözmediyseniz hemen Avec Rent a Car ile aracınızı kiralayın.

 

Designed By Teknolojik bilişim