loader

İLETİŞİM : 444 0 556

ÇANAKKALE OFİS- AVEK OTOMOTİV

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Avec Rent a Car faaliyetlerinin yoğun olduğu şehirlerden biri olan Çanakkale, tarihi ve enfes güzelliğiyle şehir halkının huzurlu yaşamına ev sahipliği yapıyor. Çanakkale savaşlardaki önemi nedeniyle bugün hala manevi duyguları açığa çıkarıyor, anıt şehitliği ve tarihi mimarisiyle ziyaretçileri duygulandırabiliyor. Çanakkale araç kiralama hizmetiyle şehir halkının ulaşım sorunlarına çözüm getiren Avec Rent a Car, şehrin tarihi güzellikleri arasında gezinmeyi kolaylaştırıyor. Çanakkaleliler ve şehre turistik, eğitim, iş, fuar gibi çeşitli amaçlarla gelenler, araç lazım olduğunda doğrudan Avec Rent a Car’ı tercih ediyor. Ülkemizin şanlı tarihinde şanlı bir yere sahip olan şehir, firmamızın gelişmiş hizmetleriyle artık daha modern ve hızlı. 

Seçtiğimiz İçerikler

car1

SUV

Etkinliğinize uygun SUV modelleri kiralayın, her konuda rahat edin!

Tüm SUV Araçları Tüm araçları listele
car1

Premium

Premium araçalar ile konfor ve güvenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

Tüm Premium Araçları Tüm araçları listele
car1

C-Seg

Günlük kullanıma uygun şehir içi araçlar ile artık herşey daha hızlı!

Tüm C-Seg Araçları Tüm araçları listele
car1

Eco

Doğayı sevenler için

Tüm Eco Araçları Tüm araçları listele

Yeşil ve Mavinin Göz Kamaştırdığı Şehir Çanakkale

Aynalı Çarşı

Çanakkale şehir merkezinde Aynalı Çarşı, deniz müzesi ve kordon göze çarpıyor. Aynalı Çarşı meşhur türküye konu olan çarşı, evet. Şehrin kültürünü yansıtan çarşı hem gezmek hem de hediyelik bir şeyler almak için şahane bir yer.

Kordon

Çanakkale kordonu her yaş grubunun hoşuna gidecek enfes manzaraya ve yürüyüş yoluna sahip. Kordon boyunca sıralanan kafe – restoranlar durup bir şeyler içmek ya da atıştırmak istediğinizde size ev sahipliği yapmaya hazır. Kordon’u mutlaka gezmeli ve boğaz manzarasının tadını çıkarmalısınız.

Çanakkale  Yeni Otogar Araç Kiralama

 

Tarihi değerleri, mimari zenginliği ve doğal güzellikleriyle Türkiye’nin en sevilen şehirlerinden biri olan Çanakkale, kara yolu ulaşımında yüksek yoğunluğa sahip. Avec Rent a Car, Çanakkale araç kiralama hizmetleriyle şehrin kara yolu trafiğinde lüks bir ulaşım sunuyor. Çanakkale’de yaşayanlar, Çanakkale Havalimanı ile şehre gelenler, kurumsal firmalar, özel gün organizasyonuna gidenler şahsi araç ihtiyacı duyuyor. Bu ihtiyaç modern çağda temel ihtiyaçlar arasında yer alıyor artık. Özellikle pandemi ile birlikte gelişen hijyen hassasiyeti şahsa özel araçların önemini artırıyor. AVEC Rent a Car, Çanakkale araç kiralama hizmetleriyle tam bu ihtiyaçları hedefliyor, beklentileri karşılıyor, yüksek hijyen ve konforu lüks araçlarıyla ulaşıma yenilik kazandırıyor.

 

Çanakkale Günlük Araç Kiralama

 

AVEC Rent a Car, kaliteli ulaşımın mümkün olduğunu gösteriyor, zengin araç filosu ile müşterilerine lüks araç deneyimi yaşatıyor. Çanakkale araba kiralama sektöründe öncü markalardan biri olan firmamız, müşterilere şahsi araç konforunu cezbedici şekilde sunuyor. Tıpkı araç filomuz gibi geniş bir müşteri portföyüne hitap ediyor, Çanakkale araç kiralama taleplerinin hepsini yüzde yüz memnuniyetle sonuçlandırıyoruz. Araç kiralamanın konforunu sonuna kadar yaşatan Avec Rent a Car, araçların tüm bakımını, yasal prosedürlerini, temizliği ve teknik sorumluluğunu üstleniyor, size sadece aracın keyfini çıkarmak kalıyor. Çanakkale yeni otogar araç kiralama şubemizden yorgun bir yolculuktan çıkan herkes Avec Rent a Car ile dinlenebildiği lüks yolculuğa geçiş yapıyor. Çanakkale günlük araç kiralama seçenekleriyle kısa ya da uzun süreli tüm araç ihtiyaçlarında modern çözümlerimizden keyifle yararlanabilirsiniz.

 

Çanakkale Araç Kiralama Fiyatları

 

Çanakkale araç kiralama fiyatları seçilen aracın modeline ve süresine göre değişkenlik gösteriyor. Yerli ve yabancı tüm müşterilerimiz, Avec Rent a Car’ın sunduğu uygun fiyat araç kiralama hizmetlerinden memnun kalıyor. Çanakkale kurumsal araç ihtiyaçlarında dahi cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Lüks ulaşımı hesaplı fiyatlara kiralayabileceğiniz markalardan biri olan Avec Rent a Car, müşteri memnuniyetiyle her zaman çokça tavsiye ediliyor. Kaliteli, lüks, konforlu ve uygun fiyat Çanakkale araba kiralama hizmetleri için 7/24 sistemimizden rezervasyon yapabilirsiniz!

 

Designed By Teknolojik bilişim