loader

İLETİŞİM : 444 0 556

ANTALYA HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Antalya uzun sahil şeridi, tatil beldeleri, doğası ve iklimiyle Türkiye’nin en önemli turizm merkezi sayılıyor. Yaz sezonu en uzun Antalya’da yaşanıyor, en çok turist Antalya’ya geliyor. Antalya deniz, doğa, gece hayatı, tarih, kültür, eğlence ve modern şehir yaşantısını bir arada sunan keyifli bir rota. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini hak eden şehir, ulaşım hizmetleriyle de kolay bir ağ oluşturuyor. Antalya kiralık araçlar yıl boyunca ilgi görüyor, yaz sezonunda rekor seviyelere ulaşan talebe imza atıyor. Şehir öylesine cezbedici ve canlı ki ulaşımda vakit kaybetmek ya da konfordan ödün vermek istemeyenler kiralık araç tercih ediyor. Antalya gün geçtikçe güzelleşiyor, sanatsal etkinlikleri ve doğal güzellikleriyle canlılığını artırıyor.  

car1

Volkswagen

Tarzınıza uygun otomatik veya düz vites Volkswagen’i rezerve edin.

Tüm Volkswagen Araçları Tüm araçları listele
car1

Audi

Audi kiralık araçların premium kiralama konforunu sonuna kadar yaşayın.

Tüm Audi Araçları Tüm araçları listele
car1

Skoda

Skoda’nın sedan, SUV veya hatchback modellerinden istediğinizi online kiralayın.

Tüm Skoda Araçları Tüm araçları listele
car1

SEAT

SEAT araç kiralama seçenekleri arasından tarzınıza en uygununu seçin.

Tüm SEAT Araçları Tüm araçları listele

Tatil Cenneti Antalya

Antik Kentler

Antik Kentler

Antalya Olympos, Side, Patara, Xanthos, Magydos, Termessos, Aspendos, Perge, Silyon, Myra gibi birçok antik kente ev sahipliği yapıyor. Her antik kent tarihi kalıntılar, önemli eserlerle geçmişe tanıklık ettiriyor. Antalya ziyaretçilerinin en sevdiği yerler olan antik kentler, kültürel ve tarihsel bir gezi fonu oluşturuyor.

Plajlar

Plajlar

Antalya plajlarıyla ünlü bir şehir olduğundan spesifik olarak şu plajı görmelisiniz demek az gelir. Kleopatra, Konyaaltı, Lara, Kemer, İncekum, Kaputaş, Adrasan ve daha birçok ünlü plajı mutlaka görmeli, masmavi sularında yüzmeli, biraz kumsal keyfi yapmalısınız.

Antalya Araç Kiralama

 

Türkiye’nin en uzun yaz tatil sezonuna sahip olan Antalya, dünya turizm haritasının en çok tercih edilen konumlardan yalnızca biri. Antalya, masmavi denizi, yeşil iklimi ve enerjik gece hayatıyla yerli – yabancı turistlerin istediği her özelliğe sahip. Şehrin ulaşımı ise yerel halk ve turist yoğunluğuna yetecek kadar aktif. Ancak Antalya araç kiralama sektörü toplu taşımadan çok daha ilgi görüyor, ile kısa süreliğine gelenler ya da binek araç konforunu yaşamak isteyenler oto kiralamadan yararlanıyor. Tatil, gezi, iş, düğün, eğitim, balayı, seminer – konferans, misafir ağırlama gibi sebeplerle şehirde olanlar Avec Rent a Car ile ayağını yerden kesiyor. Özellikle kalabalık gruplar, aileler ve çiftler ulaşımda önce araba kiralama Antalya hizmetlerine yöneliyor. Günlük araç kiralamak her yönden daha ekonomik ve konforlu olduğundan toplu taşıma alternatif dahi olmuyor.

 

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

 

Avec Rent a Car, Antalya Havaalanı’nın hemen yakınında konumlanıyor, şehre gelenlere lüks araç konforunda ulaşım çözümleri sunuyor. Antalya araç kiralama sektörünün modern ve profesyonel yüzü olan Avec Rent a Car markası, zengin araç filosu ile her markadan farklı araç modelleriyle hizmet veriyor. Şoförlü VIP minibüs başta olmak üzere ihtiyaca yönelik yüzlerce aracı temiz, bakımları yapılmış, her türlü resmî belgeye sahip, kullanıma hazır şekilde havalimanı kapısında bulabilirsiniz. Antalya havalimanı araç kiralama fiyatları en az markanın filosu kadar ilgi çekici; tüm araçları uygun fiyat avantajıyla kiralayabilir, tasarruflu bir Antalya seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

 

Antalya Günlük Araç Kiralama

 

Antalya araç kiralama firmamız geniş araç filosu, profesyonel yönetim anlayışı ve memnun edici çalışmalarıyla havalimanı şubesinden şehrin her köşesine ulaşıyor. Antalya gibi popüler bir şehirde ulaşım ağının hafiflemesine ve daha konforlu olmasına zemin hazırlayan firmamız, zengin araç seçenekleriyle her bütçeden insanın araç kiralayabilmesini sağlıyor. Antalya lüks araç kiralama hizmetinden yararlanmak istediğinizde gayet ulaşılabilir bir fiyatla dilediğiniz marka ve model aracı telefonla, online rezervasyonla ya da mobil uygulamayla araba kiralayabilirsiniz. Avec Rent a Car Antalya şubelerimiz, havalimanında ve şehrin çeşitli bölgelerinde size üstün hizmet veriyor, ekonomik fiyatlarıyla bütçenizi koruyor.

 

Antalya Havalimanı İç Hatlar Araç Kiralama

 

Antalya araç kiralama olarak müşterilerimiz için uygun avantajlı otomobiller ve harika kampanyalar sunmaktayız. Fiyat ve uygun araç kiralama tercihleri konusunda müşterilerimize yardımcı olmakla birlikte onlara geçirecekleri harika tatillerinde kolaylıklar sağlıyoruz.

 

Ülkemizin en önemli tatil ve turizm cenneti olan Antalya’mızda araç kiralama şirketi olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu destek ve talepler doğrultusunda sizlere en uygun koşulları sağlamaktayız.  Yerli ve Yabancı turistlerimizin özellikle yaz aylarında dolup taştığı Antalya ilimizde hem Türk hem yabancı müşterilerimize araç kiralama fırsatı sunmaktayız.

 

Yaz aylarında oto kiralama ihtiyacı artmaktadır mağduriyet yaşamaması adına erken rezervasyon yaptırmak hem ödenen para hem de model çeşidi açısından faydalıdır. İletişim numaramız ve mail adresimiz mevcuttur bu kanallardan firmamıza ulaşarak randevu alabilirsiniz.

 

Antalya araç kiralama olarak müşterilerimize konforlu, lüks ve memnuniyetin çok yüksek olacağı hizmet vermek istiyoruz. Antalya sosyal yapısı, tarihi ve kent dokusu ile araç gezintileri için uygun bir il özelliğine sahiptir. Tatil için gelmiş olduğunuz Antalya’ya yorulmadan kendi aracınız gibi seyahat edip istediğiniz şubeye aracı bırakabilirsiniz.

 

Araç kiralama firması olarak müşterilerimizin memnuniyetine son derece özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin kiralamış oldukları araçları her kiralama sonucunda iç ve dış temizleyerek size sağlıklı hizmet vermekteyiz.  Lüks araçlarımızda seyahat etmek müşterilerimize son derecede konforlu ve kaliteli tatil imkânı sunacaktır.

 

Antalya Havalimanı Rent A Car

 

Antalya Havalimanı araç kiralama olarak Türkiye'nin ve dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya'ya seyahat eden müşterilerimizin her zaman yanında. Antalya sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri, doğası, tarihi eserleri ve özel yerleri ile Türkiye ve dünyadan her yıl misafir çekmektedir. Bölgeye gelen turistler, Aspendos ve Side antik kenti gibi dünyaca ünlü tarihi bölge ve ören yerlerini ziyaret edebilir, eşsiz kumsallar boyunca uzanan Akdeniz in keyfini çıkarabilir, dağ ve yamaç spor aktivitelerine katılabilirler. Antalya Havalimanı araç kiralama olarak müşterilerimizin bölgede keyifli ve konforlu seyahat edebilmeleri için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

 

Antalya Rent A Car'dan Araç Kiralamak Neden Avantajlıdır?

 

Araç kiralama toplu taşıma veya araç sahibi olma ile karşılaştırıldığında önemli avantajlar sunmaktadır. Kısa vadeli ihtiyaçlarda toplu taşıma daha ekonomik bir tercih gibi gözükse de özellikle bölgedeki alanların geniş bir alana yayılması nedeniyle konfor olarak oldukça sınırlayıcı ve sıkıntılıdır. Araç kiralama ile istediğiniz yere istediğiniz zaman konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekken toplu taşımada yolculuk son derece kısıtlayıcı zamanlarda ve kısıtlayıcı bölgelere mümkün olabilmektedir. Uzun vadeli ihtiyaçlarda ise araç satın almak araca ödenecek paranın yanı sıra araç vergisi, zorunlu trafik sigortası, bakım masrafları gibi uzun vadede ağır maddi yükler oluşturabilmektedir. Antalya Havalimanı Araç Kiralama olarak müşterilerimizin ihtiyaç durumlarına göre hem uzun hem de kısa vadeli kiralama olanakları sunarak onlara bölgenin keyfinin en konforlu ve en ekonomik olarak yaşatmak için çaba sarf etmekteyiz. Antalya oto kiralamanın en keyifli hali Avec!

 

Antalya Araba Kiralama Şartları

 

Firmamız olarak müşterilerimizin can sağlığı ve güvenliği sağladığımız kazançtan çok daha önemli. Araçlarımızı güvenle teslim alınmasını sağlamak amacıyla bazı şartlar eşliğinde araçlarımızı kiralamaktayız. Hem müşterilerimizin sağlığı hem firmamızın güvenilirliği adına bu şartlar oldukça gereklidir.

 

Araçlarımız sınıflandırılmış olup her sınıf araç faklı bir hedef kitle için alışverişe sunulmaktadır. Bu sınıflar ekonomik, üst, orta, Premium yani lüks segment araçlardır. Aracın segmenti ve donanım açıdan doluluğu bu sınıfları ortaya çıkarmaktadır. Müşterilerimizin bütçesine uygun olan araçları daha kolay seçmelerine yardımcı olan sınıflandırmalarımızda 1 günlük araç kiralama saatimiz en az 24 saattir.

 

Araç kiralayacak olan müşterilerimiz öncelikle trafik kurallarına ve ihlal etmemeye özen göstermelidirler. Hız sınırının aşıldığı durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Trafik kuralları ihlali ve hız sınırlarını aşan ceza durumlarında cezalar müşterilerden tahsil edilebilir. Bu koşullar sizlerin can ve mal sağlığı açısından oldukça önem taşımaktadır.

 

Yukarıda yazılan koşulların dışında kalan otomobil kiralama koşullarına web sitemizdeki ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz.

 

Antalya Araç Kiralama Fiyatları

 

Antalya araç kiralama fiyatları, yukarıda belirtmiş olduğumuz kategoride olan araç sınıflarından hangi aracın seçileceğine göre değişiklik göstermektedir. Firmamız araç gecikmelerinde kiralayan müşterilerimizden ek ücret tahsil etmektedir. Fakat bu gecikmelerde ödemelerin yükünü hafifletmek amacıyla ek saat paket satın alabilirsiniz.

 

Araç kiralama işlemlerimiz sırasında müşterilerimizin rezervasyona dahil edeceği harici güvence paketlerimizden yararlanmaları araba kiralama fiyatlarında değişiklik oluşmasına neden olabilmektedir.

 

Antalya araç kiralama firmamızda aracı kiralayan müşterimiz araç içerisinde teslim edilen eşyaları eksiksiz teslim etmelidir aksi takdirde ek ücret talep edilebilir. Tüm kiralama koşullarına uyulduğu taktirde uygun fiyatlı araç kiralama işlemi Avec’le mümkün.

 

Designed By Teknolojik bilişim