loader

İLETİŞİM : 444 0 556

İSTANBUL TEKSTİLKENT - AVEK OTOMOTİV ARAÇ KİRALAMA

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Türkiye’nin en kalabalık ve popüler kenti İstanbul, dünya gezi rotalarında da ilk sıralarda yer alıyor. İstanbul güzelliğini tarihinden, kültüründen, mimarisinden ve eşsiz deniz manzarasından alıyor. Bu güzelliğe renkli nüfusu da dahil olunca şehir cazibe merkezine dönüşüyor. İstanbul’da dünyanın her yerinden gelmiş ve yerleşmiş kişiler görebilirsiniz. Şehir  farklı milletlerden insanların oluşturduğu  tam bir dünya mozaiği. Bu yoğun ve renkli nüfusun ulaşımında aktif rol oynayan Avec, İstanbul araç kiralama sektöründe güvenli araç deneyimi yaşatıyor. Vatandaşlar kiralık araç ihtiyacı olduğunda AVEC Rent a Car hizmetlerinden telefonla ya da online sistemle yararlanıyor, en uygun kiralık araç fiyatlarıyla şehri geziyor. 

car1

Volkswagen

Tarzınıza uygun otomatik veya düz vites Volkswagen’i rezerve edin.

Tüm Volkswagen Araçları Tüm araçları listele
car1

Audi

Audi kiralık araçların premium kiralama konforunu sonuna kadar yaşayın.

Tüm Audi Araçları Tüm araçları listele
car1

Skoda

Skoda’nın sedan, SUV veya hatchback modellerinden istediğinizi online kiralayın.

Tüm Skoda Araçları Tüm araçları listele
car1

SEAT

SEAT araç kiralama seçenekleri arasından tarzınıza en uygununu seçin.

Tüm SEAT Araçları Tüm araçları listele

Büyüleyici Şehir İstanbul

Sultanahmet Cami

Sultanahmet Cami

Sultanahmet Cami, aynı isimli meydanda yer alıyor. Tarihi önemiyle dikkat çeken meydan ve cami, Yerebatan Sarayı’na da ev sahipliği yapıyor. Meydanın her köşesini ve barındırdığı güzellikleri keşfetmelisiniz.

Ayasofya Müzesi

Ayasofya Müzesi

Dünyanın 8. Harikası Ayasofya’yı hala görmediyseniz tam zamanı! Ayasofya ihtişamlı tarihi ve şahane mimarisiyle görenleri büyülüyor. Mutlaka gezmeli, görmeli ve fotoğraflarla ölümsüzleştirmelisiniz.

İstanbul Esenler Araç Kiralama

 

İstanbul tekstiklent araç kiralama hizmeti almak isteyenler Avec’in cezbedici indirimli fiyatlarından yararlanıyor. Esenler ilçesinde yer alan Tekstilkent Avec Rent a Car şubesi, otogar ve havalimanı ve İstanbul’un farklı noktalarına seyahat etmek isteyenler için pratik bir hizmet veriyor. İstanbul Esenler araç kiralama talepleri genellikle şehir içi ve şehir dışı yolcularından geliyor. Avec, Esenler şubesiyle başta havalimanı ve otogar yolcuları olmak üzere tüm bölgeye ihtiyaç duydukları kiralık araçları sunuyor. Avrupa Yakası’nın enerjisi yüksek, nüfusu yoğun ilçesi olan Esenler’de araba kiralama ihtiyacınız olduğunda tanıdıktan emanet araba alma stresi yaşamanıza hiç gerek yok. Avec, size geniş araç filosu ile sayısız seçenek sunuyor, dilediğiniz modeli uygun fiyata kiralamanızı sağlıyor. İstanbul Esenler araç kiralama fırsatları sayesinde ayağınızı yerden keyifle kesebilirsiniz. 

 

İstanbul Esenler Günlük Araç Kiralama

 

İstanbul Esenler araç kiralama konusunda farklı seçenekler bulunuyor. Sadece bir ya da birkaç günlük araba ihtiyacınız olduğunda hemen Avec ile kiralama işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Avec düğün, kutlama, davet, şehir gezisi, misafir gezdirme, havalimanına gitme, havalimanından gelme, otogara git – gel yapma durumlarında taksilerden çok daha konforlu, güvenli, lüks ve ekonomik bir oto kiralama deneyimi yaşatıyor. Esenler günlük araç kiralama fırsatları yıl boyunca kampanyalar ve indirimlerle cazip fiyatlardan yararlanmanızı sağlıyor.  

 

İstanbul Esenler otogar araç kiralama havalimanı ve otogar yolcularının, şehri gezmeye gelenlerin, özel bir program için ekstra araca ihtiyaca duyanların odak noktası. Tekstilkent sanayi, ticaret kuruluşları yakın olan otogar sebebiyle Esenler Avrupa Yakası’nın merkez ilçelerinden biri haline dönüştü. Avec Rent a Car, merkezi noktada verdiği kiralık araç hizmetiyle sadece ilçede yaşayanların değil, şehir dışından gelen herkesin araç gereksinimini karşılıyor. 

 

En Uygun İstanbul Esenler Araç Kiralama Fiyatları

 

İstanbul’da en uygun araç kiralama fiyatları için AVEC Rent a Car'a mutlaka göz atın. Avec, İstanbul Esenler araç kiralama fiyatları ile yıl boyunca herkesin bütçesine hitap ediyor, geniş bir kitleye ulaşıyor. Kiralık araca ihtiyaç duyanlar en uygun fiyat araştırmasında Avec markasıyla karşılaşıyor, zengin filo içerisinden tam ihtiyacına yönelik bir model seçebiliyor. Bu anlamda Avec çok yönlü avantajlar sunuyor, müşteri kitlesini her defasında memnun etmeyi başarıyor. Sizler de Esenler araç kiralama hizmetlerimizden en uygun fiyat, en yüksek kalite ile yararlanmak isterseniz bir tık, bir telefon yeter!

 

Designed By Teknolojik bilişim