loader

İLETİŞİM : 444 0 556

ÇANAKKALE HAVALİMANI

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Türkiye’nin tarihi yönden en önemli şehirlerinden biri kabul edilen Çanakkale, I. Dünya Savaşı esnasında oynadığı rol ile dünya tarihinde de yer tutuyor. Çanakkale, yıl boyunca milyonlarca turisti ağırlıyor; tarihi, doğal ve kültürel zenginliğini gösteriyor. Yıl içerisinde Çanakkale’ye gelenler, AVEC Rent a Car ile ulaşımı çözüyor. Çanakkale araç kiralama havalimanı ve şehir içerisindeki şube ofisleriyle ziyaretçilere zengin bir ulaşım desteği veriyor. Çanakkale’nin birbirinden güzel ilçeleri, adaları, manevi duyguları ortaya çıkaran şehitliği, yöresel atmosferi Avec farkıyla geziliyor, ziyaretçiler şehri tüm yönleriyle keşfedebiliyor. Sizler de Çanakkale’yi ziyaret etmeyi planlıyorsanız ya da şehirde araca ihtiyaç duyuyorsanız Avec ile modern çözümlerden yararlanabilirsiniz. 

Seçtiğimiz İçerikler

car1

SUV

Etkinliğinize uygun SUV modelleri kiralayın, her konuda rahat edin!

Tüm SUV Araçları Tüm araçları listele
car1

Premium

Premium araçalar ile konfor ve güvenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

Tüm Premium Araçları Tüm araçları listele
car1

C-Seg

Günlük kullanıma uygun şehir içi araçlar ile artık herşey daha hızlı!

Tüm C-Seg Araçları Tüm araçları listele
car1

Eco

Doğayı sevenler için

Tüm Eco Araçları Tüm araçları listele

Tarihi ve Kültürel Şehir Çanakkale

Bozcaada

Çanakkale’nin adaları meşhurdur. Özellikle Bozcaada enfes bir güzelliğe sahiptir. Bozcaada’nın tarihi ve doğal güzelliklerini adımlamalı, fotoğraflarla ölümsüzleştirmelisiniz. Huzuru hissedeceğiniz ada, meyhaneleri ve yerel lezzetleriyle de öne çıkıyor, ziyaretçilere yeni deneyimler sunuyor.

Gelibolu

Gelibolu Yarımadası şehrin en popüler noktalarından biri. Tarihi Milli Park, Çanakkale Şehitlik Anıtı, Gelibolu Kalesi, Gelibolu Savaş Müzesi, Piri Reis Müzesi, Bayraklı Baba Türbesi gibi birçok görülmesi gereken yere ev sahipliği yapıyor. Çanakkale Boğazı’nın enfes manzarasını da izleyebileceğiniz Gelibolu, görmeden şehirden ayrılmamanız gereken bir rota.

Çanakkale Havalimanı Araç Kiralama

 

Marmara Bölgesi’nin kıyı şehirlerinden Çanakkale, tarihi zenginliği ve kültürel yönüyle yıl içerisinde binlerce insana ev sahipliği yapıyor. Çanakkale Havalimanı araç kiralama bu ziyaretçilerin şehir merkezine ulaşımında büyük rol oynuyor, şehir gezisinin keyifli başlamasını sağlıyor. AVEC Rent A Car, Çanakkale Havalimanı ofisiyle şehre gezi, iş, sağlık, emeklilik, tayin, tatil, düğün, fuar, eğitim ve akla gelebilecek her sebeple gelenlere konforlu yolculuklar sunuyor. Çanakkale tarihi yönüyle, adalarıyla, meşhur Kaz Dağları, herkesin manevi duygularla ziyaret etmesi gereken şehitliği, antik kentleri ve değerli mirasıyla turizm haritalarının ilk sıralarında yer alıyor. Çanakkale havalimanı araç kiralama uçuş sonrası VIP araçlarla şehrin her köşesine ulaşımı kolaylaştırıyor, uçak seyahati yorgunluğunu atmanızı sağlıyor.  AVEC Rent A Car, zengin araç filosu ile dilediğiniz kiralık araçla güzel bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

 

Çanakkale Havalimanı Günlük Araç Kiralama

 

Çanakkale Havalimanı günlük araç kiralama seçenekleri kısa süreli ulaşım ihtiyacı olanlara kusursuz ve uygun fiyat çözümler üretiyor. Uçak yolculuğu her ne kadar konforlu ve hızlı olsa da uçuş sonrası özellikle geniş ailelerin bovul vb eşyalarını kolayca taşımak için araba kiralaması gerekebiliyor. Uçuş tamamlandıktan sonra şehir merkezine giderken taksi, toplu taşıma gibi ulaşım seçenekleri bu yorgunluğu artırıyor. Çanakkale VIP oto kiralama hizmetleri yorgunluğu atmak, yolda dinlenmek, zamandan kazanmak ve en önemlisi ekonomik çözümlerle ulaşımı sağlamak adına mükemmel bir alternatife dönüşüyor. Çanakkale Havalimanı rent a car hizmetleriyle yolculara güvenilir, kaliteli, konforlu, lüks ve uygun bir ulaşım sunan AVEC, her transferi memnuniyetle taçlandırıyor.

 

Çanakkale Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

 

Çanakkale Havalimanı araç kiralama çözümleriyle şehir içerisinde rahat gezenler, AVEC’in geniş araç filosu sayesinde tam ihtiyaca göre hizmet satın alabiliyor. Havalimanında hazır bekleyen araçlar, AVEC Rent A Car’ın profesyonelliği sayesinde size zaman kaybettirmiyor. Uçaktan indiğiniz anda ister otomobil ister suv ister Vip kiralık aracınız sizi bekliyor. Çanakkale Havalimanı rent a car ofisimiz, profesyonelliğiyle yenilikçi bir deneyim yaşatıyor. En uygun Çanakkale Havalimanı araç kiralama fiyatları ise bütçeyi koruyor. Keyifli, konforlu, güvenli, kaliteli, VIP lüks seçenekleriyle araç kiralamak istediğinizde AVEC doğru araç kiralama firması!

 

Designed By Teknolojik bilişim