loader

İLETİŞİM : 444 0 556

ANKARA ÇANKAYA

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Ankara, Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehri olup ülkemizin başkentidir. Siyasi ve eğitim anlamında önemli bir yere sahip olan Ankara; bürokratların, öğrencilerin, akademisyenlerin, iş insanlarının öncelikli tercih ettiği bir şehirdir aynı zamanda. Ankara araç kiralama hizmetlerimizden öğrencisinden iş insanına kadar çok geniş bir müşteri profili yararlanıyor. 

 

Ankara, yaşanılası özellikleriyle birlikte gezilecek yerleriyle de ilgi görüyor, yıl boyunca çokça turist ağırlıyor. Ankara’nın her köşesinde araç kiralama hizmeti veren firmamız gerek gezinti gerekse günlük yaşamda kolay ve konforlu ulaşıma ihtiyaç duyanlara eşsiz bir profesyonellik sunuyor. 

 

Ankara’nın tarihi ve kültürel yerlerini keşfetmek, akademik yaşamı kolaylaştırmak, toplu taşıma stresinden kaçınmak ve en önemlisi keyifli yolculuk yapmak için geniş marka ve model araçlar Çankaya araç kiralama firmamızda sizlerle. 

Seçtiğimiz İçerikler

car1

SUV

Etkinliğinize uygun SUV modelleri kiralayın, her konuda rahat edin!

Tüm SUV Araçları Tüm araçları listele
car1

Premium

Premium araçalar ile konfor ve güvenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

Tüm Premium Araçları Tüm araçları listele
car1

C-Seg

Günlük kullanıma uygun şehir içi araçlar ile artık herşey daha hızlı!

Tüm C-Seg Araçları Tüm araçları listele
car1

Eco

Doğayı sevenler için

Tüm Eco Araçları Tüm araçları listele

Başkentimiz Ankara

Anıtkabir

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün anıt mezarı olan Anıtkabir, her Ankara ziyaretçisinin mutlaka görmesi gereken bir yer.

Beypazarı

Ankara’nın tarihi önemini gösteren bölgelerden biri sayılan Beypazarı, nostaljik yapılarıyla öylesine cezbedici ki her köşesini fotoğraflamak isteyebilirsiniz. Beypazarı’nın birkaç katlı konaklarını mutlaka görmelisiniz.

Ankara Araç Kiralama

 

Ankara araç kiralama hizmeti veren Avec, yıl boyunca şehir halkına ve dışarıdan gelenlere ayağını yerden kesme fırsatı sunuyor. Şehir yaşamında bir araca sahip olmanın avantajını bilen herkes, konforlu ulaşım için kiralık araç tercih ediyor. Araba kiralamak Ankara gibi bir şehirde kesinlikle ihtiyaç kabul ediliyor, şehrin her köşesine ulaşımı kolaylaştırıyor. Bürokratik bir yapıya sahip olan Ankara, şehir yerlilerinin ve dışarıdan ziyaret amaçlı gelenlerin toplu taşımada zaman kaybetmesini ya da yorulmasını önleyecek modern araç kiralama hizmetlerine sahip. Avec Rent a Car, günlük – haftalık – aylık ve daha uzun süreli araç kullanımı için kişiye özel hizmetler veriyor, geniş araç yelpazesi ile seçenekleri artırıyor. 

 

Çankaya Araç Kiralama

 

Çankaya araç kiralama şubemiz, dört mevsim aktif hizmetleriyle ulaşıma yön veriyor. Günlük araç ihtiyaçlarında hızlı çözümleriyle dikkat çeken Avec Rent A Car, tren, havalimanı ya da otogar yolcularını konforlu ulaşımla tanıştırıyor. Ankara rent a car ihtiyaçlarında Avec ekibi çözümcü yaklaşımıyla hemen müdahalede bulunuyor, yolcuların araçsız kalmasını önlüyor. 

 

Satın alınmayan fakat şahsi araç deneyimi yaşatan Ankara araç kiralama hizmetleri, geniş araç markası ve modelleriyle her seferinde farklı bir ulaşım deneyimi yaşatıyor. Yalnız ya da sevdiklerinizle kalabalık bir yolculuğa çıktığınızda, havalimanından şehir merkezine yorulmadan gelmeniz gerektiğinde, önemli günlerde, acil durumlarda, keyfi gezilerde kısacası bir araca ihtiyaç duyduğunuzda Avec Rent a Car, Ankara’nın her köşesinde sizlerle! 

 

Modern ve Uygun Fiyat Araç Kiralama Ankara’da

 

Avec Rent A Car, Ankara araç kiralama hizmetleriyle uzun yıllardır modern çözümler sunuyor. Modern çağda konforlu ulaşım için araç satın alma zorunluluğu olmadığını gösteren Avec Rent a Car, uygun fiyatlarıyla ve geniş araç filosu ile beklentileri karşılıyor. Şirketimizin tüm araçları periyodik bakımdan geçiyor, vergisi ödenip ve sigortası düzenli yapılıyor, hijyen kontrolünden geçip, her müşteriye kusursuz şekilde teslim ediliyor. Donanımlı ve yeni model birçok aracın ekonomik fiyatlarla kiralanmasına zemin hazırlıyor, satın almaktan çok daha avantajlı bir ulaşım desteği veriyoruz. Ankara araç kiralama hizmetlerimizden sizler de yararlanmak isterseniz eğer şehrin neresinde olursanız olun, web sitemizden ya da telefon hattımızdan anında kiralama yapabilirsiniz.

 

Designed By Teknolojik bilişim