loader

İLETİŞİM : 444 0 556

BLOG

 • ANASAYFA
 • BLOG
 • Çanakkale Araç Kiralama - Çanakkale Havalimanı Rent a Car

Çanakkale Araç Kiralama - Çanakkale Havalimanı Rent a Car

blog_img

ÇANAKKALE ARAÇ KİRALAMA AVEC RENT A CAR OFİS BİLGİLERİ

Çanakkale Bursa Karayolu, 4.Km. Yeni Otogar Yanı 17100 Merkez / ÇANAKKALE

Ofis çalışma saatleri;

 • Pazartesi – Cumartesi 09.00 – 18.00

 • Pazar: 11.00 – 17.00

Çanakkale araç kiralama işlemlerinde firmamız olarak siz değerli müşterilerimize son derece kaliteli ve güvenli araç kiralama teklifleri sunuyoruz. Araç kiralamak isteyen müşterilerimizin ihtiyaç ve konforları dâhilinde uygun bütçe ve fiyatlarımız ile karşınızdayız. Müşterilerimiz kendileri için en uygun araçları seçerken kalite ve güvencenin farkına varacaklardır.

Haftanın her günü belirli saatler arasında Çanakkale araç kiralama ofisimize ulaşabilirsiniz. Son derece kaliteli ve uygun fiyatlı araçlarımızla müşterilerimizin karşısındayız. Sizlere en uygun araçlarımızı sunarak kaliteli ve deneyimli sürüş yaşamanızı amaçlamaktayız.

Tarihi, kültürel ve sosyal dokusu ile oldukça önemli bir merkez haline gelen Çanakkale ilimiz de hem yaz hem kış aylarında milyonlarca turist misafir olmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerimiz için araç kiralama fırsatı sunan firmamız, müşterilerimizin alıştığı rahatlığı ve kaliteyi kusursuzca sunacaktır. Araç kiralayan müşterilerimiz gereksiz yorgunluklardan arınıp harika bir tatil geçirmiş olacaklar.

Çanakkale araç kiralama hizmeti veren kaliteli ve güvenli bir firma olarak alanımızda en fazla tercih edilen kurum olma özelliğini taşımaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde araçları kişilere özel uygun bütçelerle kiralamaktadır.

Firmamız her araç kiralama sonunda araçlarının bakım ve temizliğini iç ve dış temizlik olarak yaptırır ve kiralayacak olan yeni müşterilerimize sağlıklı bir biçimde sunar. Araçlarımızda seyahat etmek müşterimiz için adeta konfor sağlayacak ve kendi araçlarını kullanır gibi hissedeceklerdir.

Çanakkale Araba Kiralama

Kurumsal ya da bireysel olarak Çanakkale araba kiralama sayesinde araç konusundaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğer ofisimize gelecek vaktiniz yoksa internet sayfamız üzerinden Çanakkala araba kiralama rezervasyon işlemini yapabilirsiniz. Eğer ofisimize gelme imkânınız varsa da direkt kredi kartınızla araba kiralama işlemini de tamamlayabilirsiniz. Müşterilerimizin araç konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak bizim için her şeyden çok daha önemlidir. Eğer sizin de bu konuda bir ihtiyacınız varsa bizi aramanız yeterli olacaktır.

Seyahatinizi planlamadan ya da planladıktan sonra araç bakmaya başlayabilirsiniz. Avec Rent a Car firmamız aracılığıyla Çanakkale araba kiralama için istediğiniz araca direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizler Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki yerimizi koruyarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Lüks, SUV ya da normal kategorideki araçlarımızla müşterilerimizin beğenilerini kazanıyoruz. Sayfamızdan araç kiralama koşullarını inceleyebilir, bu konu hakkında aklınıza gelen bütün soru işaretlerinize cevap bulabilirsiniz.

Günlük, haftalık ya da aylık olarak sayfamız üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araçlar her dönemde hayatımızın en önemli araçları arasındaki yerini almıştır. Firmamız müşterilerine uygun fiyatlarda araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Ancak Avec firmasının dönemsel kampanyalarından yararlanarak araçlarınızı daha uygun fiyatlarda kiralayabilirsiniz.

Çanakkale Rent A Car

Günümüzde araba kiralama yani rent a car sektörü büyük bir artış göstermektedir. Ancak bizler Çanakkale rent a car olarak kalitemizle ve fiyatlarımızla ön plana çıktık. Ekonominin nasıl ilerlediği herkes tarafından bilinmektedir. Bu da artık araç alımının düştüğünü göstermektedir. Artık araç kiralama araç satın almaktan çok daha mantıklı bir hareket haline geldi.

Türkiye içerisinde her yere hizmet veren firmamız ucuz kaliteli ve profesyonel bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Çanakkale rent a car işleriniz ve araç kiralamak için araştırmaya girmenize artık gerek yok. Bizler Avec Rent a Car olarak bütün araç ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılıyoruz. Bazı firmalarda araç kiralama hizmeti, mevsimsel olarak değişkenlik göstermektedir. Ancak firmamızın bu şekilde bir değişkenliği bulunmamaktadır. Bundan dolayı siz de Çanakkale rent a car konusunda firmamız ile hızlı bir çözüme kavuşabilirsiniz.

Araç filomuzun içerisinde pek çok modelde araç bulunmaktadır. Firmamızın araçlarını kiralayan müşterilerimizin can ve mal güvenliği firmamızın araçlarıyla sağlanmaktadır. Bizleri tercih ettiğinizde araçlarımızı kiralama süremizin en az 24 saat olduğunu hatırlatmak istiyoruz. Ancak işiniz varsa ve belirttiğiniz saatte aracı teslim edemiyorsanız, geciken her 3 saat için günlük bedelin yaklaşık olarak 1/3’ü sizden tahsil edilecektir. 3 saatten fazla olan gecikmeler de ise tam gün bedeli tahsil edilecektir. Eğer bir gecikme yaşayacağınızı ya da işinizin uzayacağını düşünüyorsanız bu konuda 24 saat önceden ekip arkadaşlarımızı arayarak bilgilendirme yapmanız gerekecektir.

Çanakkale rent a car hizmetimizde aynı zamanda araçların kategorisine göre belirli bir km limiti bulunmaktadır. Bu limiti aşmanız durumunda ayrı ücret ödemeniz gerekecektir. Bu limitler aracın segment türüne göre belirlenmektedir. Şu şekilde örneklendirebiliriz:

 • Ekonomik Araçlarda Km Aşımı: Aracın her 100’yi geçişinde 15 TL ve KDV ödemesi
 • Üst Grup Araçlarda Km Aşımı: Aracın her 100 km’yi geçişinde 25 TL ve KDV ödemesi
 • Premium Grup Araçlarda Km Aşımı: Aracın her 100 km’yi geçişinde 50 TL ve KDV ödemesi

Çanakkale rent a car konusunda bunlar dışında dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta bulunmaktadır. Bu da aracın yakıtıdır. Firmamızdan aracı hangi yakıt seviyesinde teslim aldıysanız aynı yakıt seviyesinde teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer limiti eksik bir şekilde teslim ederseniz yüzde 25 hizmet bedelini ödemeniz gerekecektir. Aracı kiralamadan önce kartınızdan belirli bir miktar blokaj işlemi yapılacaktır. Eğer bütün bu durumlar meydana gelirse, aracınızın kesinti ücretleriyle beraber kartınıza iade olacaktır.

Çanakkale Oto Kiralama

İnternet sayfamızdan yapmış olduğunuz alışveriş sonrasında hesabınıza puanlar tanımlanacaktır. Dilerseniz bu puanları biriktirebilir ya da Çanakkale oto kiralama hizmetinden indirimli yararlanmak için kullanabilirsiniz. Müşterilerimize her zaman uygun fiyatlarda hizmet veriyoruz. Ancak puanlarla kiralama işlemini daha da uygun bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çanakkale oto kiralama işleminizle birlikte sürüşlerinizi ve yolculuklarınızı daha da keyifli bir hale getirmek istiyorsanız ek hizmetler satın alabilirsiniz. Wi-Fi, bebek koltuğu ya da ilave kilometre paketi gibi pek çok hizmet satın alarak keyifli yolculuklar geçirebilirsiniz. Bizler Avec Rent a Car olarak en temel amacımız Çanakkale oto kiralama hizmetimizde araçlarınızı daha verimli bir şekilde sürmeniz ve işlerinizi en kısa süre içerisinde halletmenize yardımcı olmak. Araçlarımızı günlük olarak kiralayabileceğiniz gibi haftalık ve aylık olarak da kiralayabilirsiniz. Geniş yelpazeli hizmetlerimizden yararlanarak araç sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz. Araç sınıflarımızı öğrenmek ve bilgi almak için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Firmamız aracılığı ile araç almak istiyorsanız ofisimize gelirken yanınızda ehliyetinizin ve kimlik belgelerinizin olması gerekmektedir. Aynı işlem rezervasyon işlemleri için de geçerlidir. Araçlarımızı nasıl teslim ettiysek aynı şekilde teslim almak isteriz. Meydana gelebilecek olumsuzluk durumlarında her daim müşterilerimizin yanındayız. Ancak meydana gelen kazalarda eğer sürücü alkollü ya da uyuşturucu madde gibi sebeplerden gerçekleştiyse bu durumda sorumluluk sürücüye ait olacaktır. Aynı durum aşırı hızda da geçerlidir. Bu sebeple araçları sürerken dikkatli olmalı ve direksiyon hâkimiyetinizi korumalısınız.

Çanakkale Otomobil Kiralama

Sizlerin bütçelerinizi düşünerek en uygun fiyatlardan hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de Çanakkale otomobil kiralama olarak sizleri memnun etmek istiyoruz. Hizmetlerimizin bu kadar geniş kategoride olmasının en temel sebebi budur. Araç sürmek bazıları için keyifken bazıları için tamamen zorunluluktur. Bizler her 2 durumda da sizlere hizmet ediyoruz.

Çanakkale otomobil kiralama ile indirimli araç kiralamak için puan toplamaya başlayabilirsiniz. Avec Money uygulaması sayesinde kazabileceğiniz money puanlarla indirimli araç kiralayabilir ya da biriktirdiğiniz puanlarla ücretsiz araç kiralayabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız en az 50 Money puan biriktirmeniz gerekmektedir. Gördüğünüz gibi Avec Rent a Car olarak müşterilerimize çeşitli açılardan ve konulardan yardımcı olmayı kendimize görev edindik. Çanakkale otomobil kiralama konusunda daha fazla detay için web sitemizden detaylı bilgi alabilir ya da bizimle telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Havalimanı Araç Kiralama

Çanakkale’ye geldiğinizde eğer bir araca ihtiyacınız varsa bu noktada Çanakkale Havalimanı araç kiralama konusunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Başta Çanakkale olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde yüksek kaliteli olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Çanakkale’ye gezmek ya da iş için gitmiş olabilirsiniz. Durum bu olunca, araç sizin için çok önemli bir hale gelecektir. Bizler de bunun bilincinde olarak araç ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız. Müşterilerimize pratik çözümler sunarak onların memnun olmalarını sağlıyoruz.

Araç kiralama sürecini vaktinizin değerli olduğunu düşünerek hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ancak işlemi hızlı bir şekilde tamamlamamız için ne tür bir araca ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Daha sonraki işlemler tamamen bizlere ait! Çanakkale Havalimanı araç kiralama ve Çanakkale araç kiralama işleriniz için hemen telefon yoluyla bizden bilgi alabilirsiniz...

Kiralık Araçlarımız

Avec Rent A Car’ın Türkiye genelinde 13 şubesi bulunmaktadır. Araç filomuzda yer alan ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüx araçlar, suv araçlar kategorilerimizde daima yüksek müşteri memnuniyeti motivasyonu misyonumuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bunun yanında Audi A3 Cabrio, Audi A6, Volkswagen Passat, Seat Arona gibi bireysel farklılıklara açık kategorilerde de Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama olarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Tüm araç filomuzda 6 aya kadar anti bakteriyel temizlik sağlayan Gümüş İyon bakteri temizliği uygulayan firmamız çocuk koltuğu ve WİFİ gibi imkanlarıyla da müşterilerine eşsiz ve konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Sizler de bu benzersiz yolculuk deneyimini gerçekleştirmek için www.avecrentacar.com web sitemizi ziyaret edebilir, araçlarımızı inceleyebilir dilerseniz kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Kiralama Koşulları ve Şartlar

Kiralama süresi ve km sınırı ile ilgili kurallar

 • Tüm araçlar için en az kiralama süresi 1 gün  olarak belirlenmiştir. 1 günden daha az süreli kiralama işlemi olsa bile işlem 1 gün üzerinden hesaplanacaktır.
 • 3 saati geçmeyen gecikmelerde gecikilen her saat için günlük bedelin 1/3 ü tahsil edilirken 3 saati aşan gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli tahsil edilir.
 • Aylık kiralama süresi 30 gün olarak belirlenmiştir.
 • Araç km limitleri ise ekonomik , orta ve üst segment araçlarda günlük 400 km ve aylık 4000 km olup, Premium grup araçlarda ise günlük kullanım 300 km ve aylık 3000 km olarak sınırlandırılmaktadır.

Araç tesliminde belirlenen km sınırlarının geçilmesi halinde;

 • Ekonomik ve orta grup: Her 100 km için 15 TL + KDV
 • Üst grup: Her 100 km için 25 TL + KDV
 • Premium grup: Her 100 km için 50 TL + KDV aracı kiralayandan ayrıca tahsil edilecektir.

Aracı kiralayan kişi aracı teslim alırken hangi yakıt seviyesinde teslim alınmışsa aynı seviyedeki yakıtla aracı teslim etmekle yükümlüdür. Yakıt seviyesinin eksik teslim edilmesi halinde, yakıt bedeli ve %25 hizmet bedeli tarafınıza ilave olarak yansıtılacaktır. Bu bedel ise araç kiralarken ödenmiş olan peşin veya kredi kartınızdan gerçekleştirmiş blokaj işleminden gerçekleştirilecektir.

Trafik Cezaları

Araca kesilen trafik cezaları, park ücretleri, otoyol kaçak geçiş ücretleri, araç çekme gibi ilgili tüm cezai bedellerin ödenmesinde aracı kiralayan kişi yükümlüdür.

Sözleşme ve Rezervasyon

 • Kiralanan aracın kiralanma süresinde uzatma talep edilmesi durumunda talep edilen günler için Avec Rent A Car uzatmayı uygun bulması durumunda ilave bedel hesaplanacak ve kredi kartından tahsil edilecektir.
 • Kiralama iptalleri kiralanarak süreden 24 saat öncesinde yapılırsa tüm bedel iade edilecek. 24 saatten az süre kalan iptallerde ise 1 günlük kira bedeli tahsilatı yapılacaktır
 • Rezervasyon yapılmasına rağmen sık rastlanmamakla birlikte araç veya muadili araçlar verilebilir.
 • Kiralama esnasında kiracılarla bir kiralama sözleşmesi imzalanacaktır. Avec Rent A Car istediği sözleşmeyi iptal edip parayı iade etme hakkına sahiptir.

Ek Hizmetler

Müşterilerimiz diledikleri takdirde ücretini ödemek kaydıyla aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirler.

 • Navigasyon
 • Bebek koltuğu
 • Çocuk koltuğu
 • Mobil wifi hizmeti
 • Ek sürücü hizmeti

Avec Money ile Avantajlı Alışveriş Fırsatı

Avec Rent A Car web sizlere web sitesinde yaptığınız alışverişlerde çeşitli avantajlar ve kullanıma bağlı puanlar sunmaktadır bu puanları araç kiralamada indirim yada biriktirerek ücretsiz araç kiralamak için kullanabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan ve web sitemiz aracılığıyla irtibata geçerek dilediğiniz zaman rezervasyon işlemlerinizi yaparak keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Çanakkale Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

ÇANAKKALE OFİS Çanakkale Bursa Karayolu, 4.Km. Yeni Otogar Yanı 17100 Merkez / ÇANAKKALE

+90 286 440 25 25

info@avecrentacar.com

Designed By Teknolojik bilişim