loader

İLETİŞİM : 444 0 556

BLOG

  • ANASAYFA
  • BLOG
  • Antalya Araç Kiralama - Antalya Havalimanı Rent a Car

Antalya Araç Kiralama - Antalya Havalimanı Rent a Car

blog_img

ANTALYA OFİS - HAVALİMANI KARŞISI

Güzelyurt Mahallesi, Lara Caddesi No: 59/1-E Aksu Antalya

Ofisimiz 07:00 - 23:00 saatleri arasında çalışmaktadır

Antalya araç kiralama olarak müşterilerimiz için uygun avantajlı ve harika teklifler sunmaktayız. Fiyat ve uygun araç kiralama tercihleri konusunda müşterilerimize yardımcı olmakla birlikte onlara geçirecekleri harika tatillerinde kolaylıklar sağlıyoruz.

Ülkemizin en önemli tatil ve turizm cenneti olan Antalya’mızda araç kiralama şirketi olarak müşterilerimizden aldığımız olumlu destek ve talepler doğrultusunda sizlere en uygun koşulları sağlamaktayız.  Yerli ve Yabancı turistlerimizin özellikle yaz aylarında dolup taştığı Antalya ilimizde hem Türk hem Yabancı müşterilerimize araç kiralama fırsatı sunmaktayız.

Yaz aylarında yoğun çalışma sistemlerimizden dolayı özellikle önceden rezervasyon yapılması müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına oldukça önem teşkil etmektedir. İletişim numaramız ve mail adresimiz mevcuttur bu kanallardan firmamıza ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Antalya araç kiralama olarak müşterilerimize konforlu, lüks ve memnuniyetin çok yüksek olacağı hizmetler ile karşılarınızdayız. Antalya sosyal yapısı, tarihi ve kent dokusu ile araç gezintileri için uygun bir il özelliğine sahiptir. Tatil için gelmiş olduğunuz Antalya’ya yorulmadan kendi aracınız gibi seyahat edebileceğiniz güzel fırsatlar ve kaliteli hizmetlerimiz ile karşılaşacaksınız.

Araç kiralama firması olarak müşterilerimizin memnuniyetine son derece özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin kiralamış oldukları araçları her kiralama sonucunda iç ve dış temizleyerek size sağlıklı hizmet vermekteyiz.  Lüks araçlarımızda seyahat etmek müşterilerimize son derecede konforlu ve kaliteli tatil imkânı sunacaktır.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Antalya Havalimanı araç kiralama olarak Türkiye'nin ve dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya'ya seyahat eden müşterilerimizin her zaman yanında. Antalya sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri, doğası, tarihi eserleri ve ören yerleri ile Türkiye ve dünyadan her yıl milyonlarca turist çekmektedir. Bölgeye gelen turistler, Aspendos ve Side antik kenti gibi dünyaca ünlü tarihi bölge ve ören yerlerini ziyaret edebilir, eşsiz kumsallar boyunca uzanan Akdeniz in keyfini çıkarabilir, dağ ve yamaç spor aktivitelerine katılabilirler. Antalya Havalimanı araç kiralama olarak müşterilerimizin bölgede keyifli ve konforlu seyahat edebilmeleri için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Antalya Havalimanından Araç Kiralamak Neden Avantajlıdır?

Araç kiralama toplu taşıma veya araç sahibi olma ile karşılaştırıldığında önemli avantajlar sunmaktadır. Kısa vadeli ihtiyaçlarda toplu taşıma daha ekonomik bir tercih gibi gözükse de özellikle bölgedeki alanların geniş bir alana yayılması nedeniyle konfor olarak oldukça sınırlayıcı ve sıkıntılıdır. Araç kiralama ile istediğiniz yere istediğiniz zaman konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilecekken toplu taşımada yolculuk son derece kısıtlayıcı zamanlarda ve kısıtlayıcı bölgelere mümkün olabilmektedir. Uzun vadeli ihtiyaçlarda ise araç satın almak araca ödenecek paranın yanı sıra araç vergisi, zorunlu trafik sigortası, bakım masrafları gibi uzun vadede ağır maddi yükler oluşturabilmektedir. Antalya Havalimanı Araç Kiralama olarak müşterilerimizin ihtiyaç durumlarına göre hem uzun hem de kısa vadeli kiralama olanakları sunarak onlara bölgenin keyfinin en konforlu ve en ekonomik olarak yaşatmak için çaba sarf etmekteyiz.

Antalya Araç Kiralama Şartları

Firmamız olarak müşterilerimizin can sağlığı ve güvenliği açısından titizlikle çalışmaktayız. Ayrıca araçlarımızın güvenle teslim alınmasını sağlamak amacıyla bazı şartlar eşliğinde araçlarımızı kiralamaktayız. Hem müşterilerimizin sağlığı hem firmamızın güvenilirliği adına bu şartlar oldukça gereklidir.

Firmamız araçlarını ekonomik açıdan daha rahat kiralanabilmesi amacıyla sınıflandırmıştır. Araçlarımız ekonomik, üst, orta, Premium olarak bölümlere ayrılmaktadır. Ayrıca yapılan bu sınıflandırmada doğrudan araçlarımızın kaliteleri de etkilidir.

Müşterilerimizin bütçesine uygun olan araçları daha kolay seçmelerine yardımcı olan sınıflandırmalarımızda kiralama saatimiz en az 24 saat bir tam gün olarak belirlenmiştir.

Araç kiralayacak olan müşterilerimiz öncelikle trafik kurallarına ve ihlal etmemeye özen göstermelidirler. Hız sınırının aşıldığı durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Trafik kuralları ihlali ve hız sınırlarını aşan ceza durumlarında cezalar müşterilerden tahsil edilmektedir. Bu karar can ve mal sağlığı açısından hem müşterilerimiz hem de firmamız açısından oldukça önem taşımaktadır.

Firmamız kaza oluşması durumlarında müşterilerimize bir takım güvenceler sağlamaktadır.  Örneğin kaza gibi olayların yaşanması durumlarında aracı kullanan sürücünün herhangi bir kusuru bulunmuyorsa zarar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Kaza durumunda zararı firmamızın karşılaması adına ayrıca alınan bir diğer önlem ise aracı kiralayan müşterimizin direksiyonda olmasıdır. Firmamız politikalarınca eğer kiralanan aracı birden fazla sürücü kullanacaksa bunun bildirilmesi gereklidir. Aracı kullanacak farklı sürücüler de ek ücretler ödeyerek firmamızın garantisi altına girebilmektedir. Aksi durumlarda firmamız zararı karşılamayacaktır.

Hatalı park yerine park etmek, aracın anahtarını başka birine teslim etmek ve kapılarını açık bırakmak gibi durumlarda firmamız zararı karşılamayacaktır.

Şartlarımız:

  • Ekonomik araçlar için Antalya araç kiralama: Bu sınıf için kiraladığınız araçlarda, kiralayacak müşterilerimizin en az 21 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 1 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.
  • Orta araçlar için Antalya araç kiralama: Bu sınıfta yer alan araçlar için müşterilerimizin en az 25 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 2 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.
  • Üst araçlar için Antalya araç kiralama: Bu sınıfta yer alan araçlar için kiralayacak müşterilerimizin en az 28 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.
  • Premium araçlar için Antalya araç kiralama: Bu sınıfta bulunan araçlar için araçları kiralayacak müşterilerin en az 28 yaşını doldurmuş olmaları ve en az 5 yıllık sürücü belgelerine sahip olmaları gerekmektedir.

Yukarıda yazılan koşulların dışında aracı kiralamak isteyen kişiler yaş ve ehliyet süresine takılmışsa eğer, genç sürücü adlı paketimizden yararlanarak araçları kiralayabilirler. Fakat bu paketten yararlanabilmek için müşterilerimizin SCDW adlı sigortayı almaları zorunlu tutulmaktadır.

Antalya Araç Kiralama Fiyatları

Antalya araç kiralama fiyatları, yukarıda belirtmiş olduğumuz kategoride olan araç sınıflarından hangi aracın seçileceğine göre değişiklik göstermektedir. Bu sınıflandırmaların haricinde araçlarımızı kiralama saatlerimiz en az 24 saat olarak belirlenmiştir ve daha kısa kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin ise yine 24 saat sınırına uyup 24 saatlik ücreti ödemeleri durumlarında kiralama yapılabilecektir. 

Firmamız araç gecikmelerinde kiralayan müşterilerimizden ek ücret tahsil etmektedir. Fakat bu gecikmelerde en ödemelerin yükünü hafifletmek amaçlı yine ek saat paketlerimiz bulunmaktadır.

Bu ek saat paketlerimiz içerisinde örneğin 1 – 3 saat için 24 saat ücretinin yüzde 30’u alınmaktadır.  Fakat 3 saati geçen durumlarda müşterilerimiz tam gün ücreti üzerinden ödeme yapmak durumda kalırlar.

Araç kiralama işlemlerimiz sırasında müşterilerimiz harici güvence paketlerimizden yaralanıp zarar gelmesi durumunda ödemesini kısıtlayabilirler. Bu sebeple oluşturduğumuz sigorta paketlerimiz mevcuttur.  

Bu sigorta paketlerimizden yararlanabilmek için müşterilerimizin mutlaka belirtilmiş olan şartlara uygun olmaları gerekmektedir. Örneğin araç ile kaza yapılması durumunda aracı kullanan sürücünün ilk olarak alkol testi yaptırması gereklidir. Test yapılmazsa eğer bu durumda aracı kullanan müşteri mağduriyet yaşayabilir.

Antalya araç kiralama firmamızda aracı kiralayan müşterimiz araç içerisinde bulunan eşyaları eksiksiz teslim etmelidir aksi takdirde ücret kiracıdan kesilecektir ve oluşan sorunların hiç birinden firmamız sorumlu tutulmayacaktır.

Antalya Avec Rent A Car Ofis Bilgileri

Güzelyurt mah. İncik Pınarı Cad. No:33 Z3 Aksu / ANTALYA

+90 242 344 28 32

info@avecrentacar.com

Designed By Teknolojik bilişim