loader

İLETİŞİM : 444 0 556

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

Mükemmel aracınızı bulalım

Alış Ofis

İade Ofisi

Alış Tarihi

İade Tarihi

SEAT araç kiralama hizmeti artık Avec Rent a Car sayesinde çok daha kolay bir hale geldi. Firmamız sayesinde hem uzun hem de kısa dönem araç ihtiyacınızı kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. İhtiyacınızın durumuna göre başta SEAT olmak üzere çeşitli araç türlerimizden hizmet alabilirsiniz. Araçlar, sizlerin de bildiği gibi günümüzde oldukça önemli bir yerde bulunmaktadır. Satın alma konusu giderek daha zor bir hale gelmektedir. Çünkü her geçen gün gelen zamlar, araç fiyatlarını oldukça yükseltmekktedir. Bunun bilincinde olan kişiler de araç satın almaktan ziyade SEAT oto kiralama hizmetinden yararlanmayı tercih etmektedir.

Avec Rent a Car sayesinde pek çok ilden araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Online olarak başvuru yapabileceğiniz gibi, çağrı merkezlerimizden ve ofislerimizden de anlık olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Gidilecek ve varılacak olan yerleri süre bakımından kısaltmak istiyorsanız, mutlaka kullanabileceğiniz bir aracın olması gerekmektedir.

 

SEAT Araç Kiralama İçin Avec Rent a Car

SEAT araba kirala hizmetinden hem bireysel hem de kurumsal olarak yararlanabilirsiniz. Firmamızın belirli dönemlerde çeşitli kampanyaları bulunmaktadır. İçeriğimizin devamında firmamızın vermiş olduğu kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğer tatile ya da uzun bir yolculuğa ailenizle çıkıyorsanız, otobüs için ödeyeceğiniz fiyatların ne kadar olacağını tahmin edebilirsiniz. Otobüse binerken, otobüsün saatlerine uymanız gerekiyor. Mola saatlerine uymanız gerekiyor. Ancak araba kiralama ile kendi özel araçlarınızı kiralarsanız, hiç kimsenin belirlediği mola saatlerine uymanız gerekmeyecek. Bu şekilde kendi mola saatlerinizi belirleyebilecekseniz. Firmamızda her bütçeye göre uygun araç kiralama hizmeti bulunmaktadır.

 

Uygun Fiyatlarla SEAT Araba Kiralama

SEAT araba kiralama ile günlük olarak bizlerden hizmet alabileceğiniz gibi haftalık ya da aylık olarak da kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Araç kiralama hizmetini tercih eden müşteriler, hizmetlerini sorunsuz bir şekilde en üst seviyede almak ister. Bizler de Avec Rent a Car olarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için profesyonel bir hizmet anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Vites, koltuk sayısı, aracın markası gibi çeşitli kriterlere göre kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. SEAT oto kirala hizmeti sayesinde bütçenize göre en kaliteli aracı tercih edebilir, yolların nasıl geçtiğini anlamadan seyahat edebilirsiniz. Firmamızın hizmet verdiği bir takım iller bulunmaktadır. Bu illere giderek de hizmet alabileceğiniz gibi online olarak da bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Peki, bizler Avec Rent a Car olarak hangi illerde hizmet veriyoruz? İşte hizmet verdiğimiz bölgeler ve ofislerimiz:

 1. İstanbul Havalimanı
 2. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
 3. İstanbul 4. Levent
 4. İstanbul TekstilKent
 5. İstanbul Ümraniye
 6. Ankara Esenboğa Havalimanı
 7. Antalya Havalimanı Karşısı
 8. İzmir Adnan Menderes Havalimanı
 9. Bodrum Milas Havalimanı
 10. Çanakkale Ofis
 11. Çanakkale Havalimanı
 12. Dalaman Ofis
 13. Edremit Kocaseyit Havalimanı
 14. Trabzon Ofis Havalimanı Karşısı
 15. Kayseri Havalimanı

 

SEAT Rent a Car İhtiyacınıza Avec Rent a Car Çözümü

SEAT araba kirala olarak araç kiralarken hiçbir sıkıntıyla karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Çünkü firmamızın bünyesi altında almış olduğunuz her kiralama hizmeti, sizlere profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşlarımız tarafından sunulacaktır. Ofislerimize gidecek vaktiniz yoksa, bu durumda online internet sayfamızdan ya da çağrı merkezlerimizden direkt olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler araç kiralamada müşterilerimizin memnun olmasını amaçlıyor ve daimi olarak onlarla çalışmak istiyoruz. Bu sebeple verdiğimiz hizmetler geçici değil, geleceğe dönük olmaktadır. SEAT kiralama konusunda aklınıza takılan çeşitli konular için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Avec Rent a Car sizlere kusursuz bir hizmet sunmak için beklemektedir. Araç kiralama ihtiyaçları artık günümüzde lüks değil, neredeyse zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Bütün bunların bilincinde olan Avec Rent a Car hizmetlerini müşterilerinin ayaklarına götürmektedir.

 

Ucuz SEAT Otomobil Kiralamanın En Kolay Yolu

SEAT araç kirala olarak Avec Rent a Car yaklaşık 2016 yılından beri sektör içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Günlük haftalık ya da aylık olabilecek araç ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmalarımıza adımızdan da anlaşılabileceği gibi 7/24 devam ediyoruz. Ürün yelpazemizin geniş olması müşterilerimizin seçim aralığının geniş olmasını sağlamaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz bu geniş ürün kategorisi sayesinde hem bütçenize hem de rahatlığınıza uygun pek çok aracı bir arada bulabilirsiniz.

Araç kullanmak isteyen ya da araç ihtiyacı olan herkese hitap ediyoruz. Bu doğrultuda sizlere en uygun fiyatlardan araç kullanma şansını sunuyoruz. Bugün bir araç almayı düşünseniz, aracın vergisini ödemeli, bakımını yaptırmalı, muayenesini aksatmamalı, sigortasını takip etmeli, arızalarını kontrol ettirmelisiniz. Tüm bunlar hem vaktinizden hem de cebinizden götürecek. Ancak bu durumda SEAT oto kiralama firması ile çalıştığınız durumda bu sorunların hiçbiri ile uğraşmak durumunda kalmayacaksınız. Çünkü bizler profesyonel bir firma olarak müşterilerimizin araç konusundaki ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Araç kiralamada kısa ve uzun dönem olmak üzere iki tür kiralama hizmeti bulunmaktadır. Kısa dönem içerisinde olan günlük kiralama genellikle kişilerin yeni bir yere gittiklerinde, kısa süreli işlerini karşılamak için tercih etmiş olduğu hizmet türüdür. Bunun dışında işleri için daha uzun süreli araca ihtiyaç duyabilecek kişiler de bulunmaktadır. Bunlarda genellikle haftalık ya da aylık kiralama içerisinde değerlendirilmektedir.

 

Ucuz SEAT Araç Kiralamada Avantajlı Fiyatlar ve Kampanyalar

Sizlerin de bildiği ve tahmin ettiği gibi araç kiralama konusunda hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firma konusunda doğru tercihte bulunmak alınan hizmetlerin kaliteli olmasına zemin hazırlamaktadır. Sizleri memnun etmek adına günlük, haftalık ve aylık araç kiralama hizmetini sunmaktadır. Aynı zamanda araç kiralamanın yanında uygun ödeme seçeneklerimizin olduğunu da belirtmek istiyoruz. Pek çok firmaya kıyasla vermiş olduğumuz bu hizmetler, müşterilerimizi memnun etme amaçlıdır. Sizlere 365 gün 7 gün 24 boyunca kalıcı bir hizmet sunmak için profesyonel ekip arkadaşlarımızla ve uzman kadromuzla çalışıyoruz. Bizleri bu konuda tercih edip, güvenen tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Araç kiralama hizmeti dışarıdan bakıldığında oldukça kolay gibi gözükse de bir takım önemli prosedürleri bulunmaktadır. Bu prosedürler, dikkat edilmediği durumda, araç kiralama bir zevkten eziyete hatta büyük sıkıntılara sebebiyet verebilir. Verdiğiniz paranın karşılığını alamamak sizleri daha büyük sıkıntılara ve sorunların içerisinde sürükleyebilir. Bizler de bu noktada, hiçbir sorunla karşılaşmamanız adına, sizleri araç kiralamanın en kolay yoluyla karşılaştırmak istiyoruz.

Tüm kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi için avecrentacar.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Designed By Teknolojik bilişim